Juuste taastamine vaid ühe hooldusega

Kas oled hädas lokkis, paksude ja raskete juustega, mis vajavad iga päev juuksesirgendajat? Kas veedad tunde juuste kujundamisel? Võib-olla on juuksed hoopis keemilisest töötlusest väga kahjustatud? Kas soovid terveid ja säravaid juukseid, kuid ei tea, kuidas?


Nendele probleemidele imelihtne lahendus - COCOCHOCO KERATIINIHOOLDUS!

Cocochoco keratiinihooldus on kõige arenenum ja tõhusam juuste taastamise protsess maailmas ning sobib igale juuksetüübile. See uuenduslik juuksehooldusprotsess taastab ja sirgendab juukseid põhjalikult, muutmata nende struktuuri. Keratiinhoolduse tulemuseks on terved, sirged, pehmed ja läikivad juuksed, mille tulemus püsib õigeid hooldustooteid kasutades kuni kuus kuud. 

  

Cocochoco keratiinid ei sisalda kemikaale, formaldehüüdi, sulfaate ega parabeene, need on vegan ning julmusevabad!

 

 

COCOCHOCO KERATIINIHOOLDUSE EELISED VÕRRELDES TEISTE TOOTJATE KERATIINIDEGA

 • Sirgendab juukseid struktuuri muutmata
 • Taastab kuivad ja kahjustatud juuksed
 • Annab juustele ekstra sära
 • Annab juustele termilise kaitse
 • Kaitseb juuksevärvi
 • Hoiab ära juukseotste lõhenemise
 • Kaitseb juukseid tuule, pakase, niiskuse, päikese eest

 

Cocochoco Professionali valikus on kolm erinevat keratiini – Original, Gold ja Pure.


Cocochoco Original – väga kahjustatud, värvitud, lokkis, tõrksatele, raskesti hooldatavatele ja katkisetele juustele.
Cocochoco Gold – kõikidele juuksetüüpidele ja neile, kes ei soovi juuste volüümi vähendada.
Cocochoco Pure – blondidele, kahjustatud, keemiliselt töödeldud ja nõrkadele juustele.
 

COCOCHOCO BOTOX

Kui juuksed on väga kahjustatud, elutud, keemiliselt töödeldud, õhukesed või kahused ja soov on need taastada kaotamata seejuures volüümi või sirgendamata lokke, siis Cocochoco Botox on selleks ideaalne toode.

Cocochoco Botox on parim juuste taaselustamiseks. Kasutades täielikult looduslikke koostisosi, aitab see taastada töödeldud juukseid, jättes need pehmeks, siledaks ja puudutades siidiseks. Botox on täis toitvaid valke, antioksüdante, vitamiine, konditsioneerimisõlisid ja muid tervislikke koostisosi, mis täidavad juuksekiudude tühimikud ja taastavad nende loomuliku ilu.

COCOCHOCO BOTOXIHOOLDUS

 • Taastab kuivad ja kahjustatud juuksed
 • Parandab juuste tekstuuri
 • Annab juustele sära
 • Toidab ja niisutab juukseid sügavuti
 • Ravib lõhenenud juukseotsi
 • Annab juustele UV-kaitse

 

Erinevalt keratiinist ei eemalda botox juustest volüümi ega sirgenda lokke, kuid pakub sügavat toitumist ja juuste taastumist ning tulemused on kohesed ning õige järelhoolduse korral kestab kuni viis kuud.

 

JÄRELHOOLDUS

Et Cocochoco keratiini- või botoxihoolduse tulemus püsiks võimalikult kaua, peaks kasutama kindlasti Cocochoco järelhooldustooteid. Šampoonid, palsamid, juuksemaskid, -seerumid, -õlid, -sprei, pähejäetavad juuksekreemid ja  -vaht on loodud spetsiaalselt selleks, et pakkuda parimaid võimalikke hooldustulemusi ning et keratiinihoolduse mõju kestaks võimalikult kaua.


Cocochoco järelhooldustooteid võib kasutada ka ilma juuksehooldust tegemata. Tooted aitavad parandada lõhenenud juukseotsad, rasused või kahjustatud juuksed ning muuta need tugevaks ja läikivaks. Cocochoco tooted on nahale ja peanahale õrnad ja sobivad isegi neile, kellel on nahahaigused või tundlik peanahk.


Spetsiaalne vegan, sulfaadi- ja parabeenivaba koostis sisaldab ainult looduslikke koostisosi, mis lahendavad tõhusalt juuste ja peanaha probleeme. Lisaks on kõik Cocochoco tooted ka julmusevabad.

×